Kostka brukowa cennik


Kostka brukowa jest materiałem, który w ostatnich latach coraz częściej używany jest do tworzenia nawierzchni chodników, przy domkach jednorodzinnych, czy placów w większych aglomeracjach miejskich. Jest to spowodowane przede wszystkim bardzo dużą różnorodnością tego typu materiału i efektów, które można dzięki niemu, w łatwy i szybki sposób, uzyskać.

W zależności od rodzaju surowca, z którego kostka brukowa jest wytwarzana możemy podzielić ją przede wszystkim na: kostkę kamienną (powstała w wyniku obróbki kamieni naturalnych takich jak np. marmur czy granit) oraz kostkę betonową (otrzymywaną, jako wyrób z mieszanki betonowej).
W szczególności ta pierwsza, a więc kostka kamienna, ze względu na jej stosunkowo niską cenę i wysoką, jakość materiału, cieszy się w ostatnich latach bardzo dużym zainteresowaniem wśród konsumentów w naszym kraju.

Nadaje się ona, bowiem doskonale do stworzenia chodnika przy nowobudowanym domku jednorodzinnym, czy działce nad jeziorem. Ułożona z niej nawierzchnia cechuje się przede wszystkim bardzo dużą odpornością na różne niekorzystne warunki atmosferyczne (takie jak deszcz czy mróz) i wysokim stopniem trwałości – kostka brukowa z kamienia naturalnego, bez konieczności renowacji, może służyć nam nawet przez kilkadziesiąt lat.

Nie da się także oczywiście ukryć jej zalet wizualnych. Dzięki zastosowaniu różnych kształtów i rodzajów kostki burkowej można w łatwy sposób uzyskać bardzo gustowne efekty aranżacyjne.


PROMOCJE: