Termoorganika


Termo organika to jedna z najbardziej renomowanych firm zajmujących się produkcją płyt styropianowych w naszym kraju. Firma ta rozpoczęła swoją działalność już w roku 1998 i od początku swojego funkcjonowania w głównej mierze stawiała nacisk na wysoką, jakość wytwarzanych produktów oraz duże umiejętności zatrudnianej kadry, przez co, w bardzo niedługim okresie czasu, stała się jednym z liderów rynku budowlanego w Polsce.

Termo organika, jako jedna z pierwszych firm w naszym kraju otworzyła prestiżowe laboratorium, w której specjaliści przez cały okres funkcjonowania firmy kontrolują wysoką, jakość wytwarzanych produktów styropianowych. Firma do wyrobu swoich produktów korzysta tylko i wyłącznie z najwyższej jakości wyrobów zgodnych z normą PN-EN 13163:2004. O dbałości o jakoś sprzedawanych produktów z pewnością świadczy fakt, iż Termo organika zabezpiecza swoje wyroby w specjalny sposób (tak jak banknoty), który w błyskawiczny sposób, pod wpływem ultrafioletu, pozwala na wykrycie podróbki.

Działalność firmy skupia się przede wszystkim na produkcji wysokiej, jakości izolacyjnych płyt styropianowych (produkowanych w dowolnych rozmiarach), kształtek, otulin oraz profili. Jako ciekawostkę należy dodać, iż Termo organika jest jedyną firmą oferującą na naszym rynku „Styropian w kratkę”, a więc najwyższej, jakości styropian zawierający specjalną odmianę grafitu, która wzmacnia jego właściwości termoizolacyjne.

Termo organika posiada obecnie w Polsce 3 fabryki znajdujące się w Mielcu (fabryka główna), Głogowie i Siedlcach oraz ogromną sieć punktów sprzedaży obejmujących swoim zasięgiem praktycznie cały kraj.


PROMOCJE: