Systemy dociepleń


ZADZWOŃ ZAPYTAJ O WYCENĘ DOCIEPLENIA BUDYNKU tel.503-501-002

Producenci materiałów termoizolacyjnych praktycznie każdego roku starają się wprowadzać na rynek różne, innowacyjne produkty, które mają pozwolić na skuteczne docieplenie nieruchomości, a co z tym związane – zmniejszenie kosztów ich ogrzewania. Mimo tego, że na rynku cały czas pojawiają się różne nowości to według specjalistów zajmujących się ocieplaniem budynków, przez ostatnie lata nie wynaleziona nic bardziej efektywnego od znanych od lat systemów dociepleń opierających się przede wszystkim na zastosowaniu styropianu lub wełny mineralnej.

Prawda jest, bowiem taka, że dobrej, jakości system dociepleń jest w stanie bez większych problemów obniżyć koszty ogrzewania danego lokum o ponad 70 procent, co dla wielu z nas jest z pewnością zadowalającym rezultatem, znacząco wpływającym na wysokość domowego budżetu. Bardzo istotne jest jednak, aby przy ocieplaniu budynku stosować jedynie najwyższej klasy systemy dociepleń. Na co zatem warto zwrócić uwagę?

Przede wszystkim na „niepalność” produktów wchodzących w skład systemu docieplenia oraz ich odporności na wilgoć, mrozy i inne niekorzystne warunki atmosferyczne. Systemy dociepleń słabej, jakości, podatne na wyżej wymienione czynniki z całą pewnością nie spełnią, bowiem swojego zadania.

Co zazwyczaj wchodzi w skład dobrego zestawu systemu dociepleń? Przede wszystkim odpowiednio dobrany grunt do systemu, tynk, specjalna farba elewacyjna, zaprawa klejowo-szpachlowa oraz styropian bądź wełna mineralna w zależności od zaleceń klienta.


PROMOCJE: