Izolbet


Izobelt jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych, w naszym kraju, firm zajmujących się produkcją chemii budowlanej oraz różnych materiałów hydroizolacyjnych. Firma należąca obecnie do rodziny Majrzcharzków rozpoczęła swoją działalność w roku 1994 w miejscowości Golanki Golne.

Mimo tego, iż mało, kto tak naprawdę wróżył jej, w początkowej fazie istnienia, sukcesu to firma Izobelt na przełomie zaledwie 16 ostatnich lat stała się liderem, jeżeli chodzi o segment rynku hydroizolacjnego w naszym kraju. Właściciele Izobelt-u stawiają, bowiem na bardzo wysoką, jakość wytwarzanych produktów, dbałość o klienta i przede wszystkim terminowość, która jest w obecnych czasach naprawdę bardzo ceniona, jeżeli chodzi, jeżeli chodzi o rynek budowlany w Polsce.

Od roku 2003 właściciele, Izobelt-u postanowili poszerzyć zakres oferowanych produktów wprowadzając do oferty chemię budowlaną taką jak chociażby: zaprawny budowlane, systemy dociepleń budynków, wełnę mineralną, kleje, itd. Kolejne lata działalności firmy wiązały się z uzupełnieniem oferty o tynki mineralne, tynki akrylowe, zaprawy cienkowarstwowe do silikatu i betonu komórkowego, styropian oraz przede wszystkim z otwarciem nowych zakładów produkcyjnych i rozpoczęciem współpracy z nowymi partnerami zarówno w Polsce jak i za granicą.

Obecnie Izobelt zatrudnia ponad 400 pracowników i dysponuje blisko 150 jednostkami transportowymi z których każda może przetransportować towar o wadze powyżej 3,5 tony.


PROMOCJE: